Špeciálna jarná ponuka

Vážení farmári a producenti mlieka,

Na každé začatie alebo rozšírenie podnikania, je potrebná odvaha, počiatočné zdroje a zariadenia. Naša spoločnosť je odhodlaná Vám pomôcť či už na začatie alebo rozšírenie podnikania.

Pripravili sme špeciálnu jarnú ponuku pre syrárske kotle a pasterizátory s objemom 100 litrov vyrobených tak, aby vyhovovali rôznym požiadavkám. Využite túto špeciálnu predajnú ponuku, hlavne začiatočníci vo výrobe syrov alebo úspešný producenti mlieka a mliečnych výrobkov, ktorí hľadajú príležitosť na rozšírenie. Využitím tejto špeciálnej  podpory predaja, získa začiatočník vo výrobe syrov ako aj úspešný producent mlieka, ktorý hľadá príležitosť na rozšírenie.

Konateľ, produkt manager

Miroslav Kňazský

Špeciálna jarná ponuka

Pasterizátor a syrársky kotol s objemom 100 l

Naša spoločnosť pripravila štyri výhodné balíčky s úsporami až 1 050 €: na 100 l pasterizátore a na 100 l syrárskom kotly. Chceme v tomto jarnom období naštartovať a podporiťť najmä začiatočníkov v oblasti výroby mlieka. Pridajte hodnotu Vášmu mlieku !

  1. Syrársky kotol SKH 100 EL BAS + podstavec na kotol  (na výrobu syrov a  jogurtov)

Dostanete podstavec na kotol zdarma a ušetríte až 440 €.

  1. Syrársky kotol SKH 100 EL BAS + so špeciálnym vybavením pre kvalitnú a efektívnu výrobu

(pre výrobu jogurtov a syrov). Tento balík obsahuje: podstavec na kotol a ručnú harfu s 50% zľavou, miešadlo s reguláciou otáčok a nové miešadlo (75% Ø kotla) na mlieko a jogurt s 55% zľavou. Takto dosiahne Vaša úspora až 850 €!

  1. Pasterizátor P 100 EL ADV + miešadlo s reguláciou otáčok (na výrobu syrov a jogurtov) Dostanete miešadlo s reguláciou rýchlosti miešania so zľavou 95% a ušetríte až 620 €.
  2. Pasterizátor P 100 EL PRO s vybavením pre vysokú kvalitu a efektívnu výrobu (na všetky mliečne výrobky)

Tento balíček zahŕňa:

Regulátor MC 500, regulácia otáčok miešadla a nové miešadlo (75% Ø kotla) na mlieko a jogurt – to všetko s 65% zľavou, čo znamená úsporu pre Vás až 1.050 € !

Podrobnejšie info na :

Comments are closed.